Kilis İl Özel İdaremize  Hibe 37 Adet Tapu

Kilis İl Özel İdaremize Hibe 37 Adet Tapu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Kilis İl Özel İdaremize Hibe Arazi 37adet Tapu verildi. Toplam Bin 232 Dönüm Tapuların İl Özel İdaresine Devri Yapıldı
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kilis İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Sümer; “Sayın Valimizin önderliğinde İl Genel Meclis Başkanımız Şıh Mehmet Yalçın, AK Parti İl Başkanımız Av.Murat Karataş, Milletvekilimiz M.Hilmi Dülger, Belediye Başkanımız Rahmetli Abdi Bulut beyle birlikte çevre ve şehircilik bakanımızdan talepte bulunmuşlardı.

Yaklaşık 1 yıldır Sayın Valimizin desteği ve bilgisi dahilinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Cengiz Hamdemircİ Milli Emlak Müdürümüz Abdulkadir beyle yaptığımız çok titiz bir çalışmayla sonuca vardık idaremizi gayrimenkul zengini haline getirdik.

Bu konuda En büyük desteği sağlayan çevre ve şehircilik bakanımız Murat KURUM beye Her konuda bizzat ilgilenen bakanlık düzeyinde sürekli takip eden Sayın Valim Recep Soytürk beye,

İl genel Meclis Başkanım Şıh Mehmet Yalçın beye, İl başkanım Av Murat Karataş beye, Milletveklimiz M.Hilmi Dülger beye, Rahmetli Av. Abdi Bulut beye Çevre ve şehircilik İl Müdürümüz Cengiz Hamdemirci beye, Milli Emlak Müdürümüz Abdulkadir Oğuz beye ve emeği geçen bütün personellerimize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.
Haber: Mehmet Reyhanlı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.