Kilis Turancılar Uyuşturucuyla Mücadele Derneği üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi

Kilis Turancılar Uyuşturucuyla Mücadele Derneği üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi

Kilis Turancılar Uyuşturucuyla Mücadele Derneği üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi.
Yemekli Toplantı Dernek Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Halfa`nin bağevinde gerçekleşti. Toplantıya Kilis Turancılar Uyuşturucuyla Mücadele Derneği Başkanı Özhan Vural (Kılıçbey) ve dernek üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Özhan Vural (Kılıçbey) yaptığı konuşmada; “son zamanlarda ilimizde uyuşturucuya savaş açan başta polis teşkilatımıza ve dernek üyelerimize teşekkür ederim. İlimizde uyuşturucu kullananlar nerdeyse sigara kullananlar kadar çoğaldı. Gençlerimizi bilinçlendirmemiz uyuşturucunun zararlarını anlatmamız gerek. İlimizde her geçen gün maalesef kullanan sayısı artmakta ve çocuklarımız ve üzülerek söylüyorum esnaflarımızda bu batağa düşmeye başlamaktadır.
Biran önce tüm kurum ve kuruluşlarımızla gereken tedbirleri almamız elzemdir. Bizler dernek olarak üzerimize düşen görevi hakkıyla yaparak bir kişide olsa kurtarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu mücadelede bizlerle birlikte hareket ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ederim. Toplantımıza katılarak değerli fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Toplantıya ev sahipliği yapan Dernek başkan yardımcısı Mehmet Fatih Halfa toplantıya katılanlara ve bu mücadelede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.