Kilis Yeni Belediye Nikâh Salonuna Kavuşuyor

Kilis Yeni Belediye Nikâh Salonuna Kavuşuyor

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara yaptığı açıklama ile Kilis Belediyesine ait olacak olan yeni Nikah Salonuna Kilis’in kavuşacağını belirtti.
Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara yaptığı açıklamada;
“ Her ilde olduğu gibi artık Kilis’imizde de halkımızın daha nezih ve modern ortamlarda nikâhlarını kıyacakları bir binaya kavuşuyoruz.
İnsan hayatında önemli bir yeri olan nikâh merasimlerinin yeni belediyemiz nikâh binamızda yapılacak olmasıyla şehrimize ve halkımıza yakışan bir hizmete daha imza atmanın mutluluğu içerisindeyim. Şehir merkezinde Barış Mahallesi Kanal Boyu Caddesi üzerinde Yaklaşık 3600 m2 alan üzerine 1000 m2 si kapalı olmak üzere projelendirilen Kilis Belediyesi Nikâh salonu içerisinde farklı büyüklüklerde iki adet salon bulunmaktadır.
Büyük olan salon 200 kişilik diğer küçük salon ise 70 kişiliktir. Ayrıca proje içerisinde fuaye, kokteyl alanı, kafeterya alanı, gelin, damat odası, memur ofisleri, mescit, bebek bakım odası , vip salonu ,arşiv ,fotoğraf çekim alanları ve açık otopark yer almaktadır.
Projelendirme çalışmaları tamamlanan nikâh salonunun 2018 yılı içerisinde tamamlanması hedeflenmektedir. Kilis’imize ve değerli halkımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.