Kilis’e Hizmet Etmek İçin Chp’den Aday Adayıyım

Kilis’e Hizmet Etmek İçin Chp’den Aday Adayıyım

Kilisli Avukat Mehmet Ali Ağcabay Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) den Kilis Milletvekili Aday adayı oldu. Adaylık başvurularının son günü Cumhuriyet Halk Partisi Kilis il Başkanlığına gelen Av. Mehmet Ali Ağcabay Aday Adaylığını açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kilis İl Başkanı Mehmet Akif Parker Milletvekili Aday adaylığını açıklayan Mehmet Ali Ağcabay’a hayırlı olsun derken inşallah bu seçimde çok büyük bir sürpriz yaparak seçimde başarıyı en yüksek bir şekilde yakalayacağız dedi.
Cumhuriyet Halk Partisinden Aday adayı olduğunu açıklayan Mehmet Ali Ağcabay ise şu açıklamalarda bulundu;
“ Ben Kilisliyim. Kilis’in Elbeyli ilçesi nüfusuna kayıtlıyım. Avukat olarak çalışıyorum. Bugün benim için çok özel bir gün. Doğup büyüdüğüm ekmeğini yediğim Kilis’ime hizmet yapmak için Cumhuriyet Halk partimizden aday adayıyım. İnşallah bugün akşamüzeri Ankara’ya gidiyorum. Sayın Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşmemiz söz konusu olacak. Kilis’in ertelenmiş çözülememiş sorunlarını çok iyi biliyorum. Bizim yeni projelerimiz var. İnşallah halkımızın teveccühü ile Milletvekili olduğumuz zaman Kilis’imize ne kadar büyük ve güzel hizmetler yapacağımızı hemşerilerimiz görecekler” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.