KİLİS`E MÜFETTİŞ GELDİ

KİLİS`E MÜFETTİŞ GELDİ

Bazı Vatandaşlarımızın ilimizde yaşanan yolsuzluk ve usulsüzlükleri Ankara`ya  şikayetleri üzerine Ankara dan ilimize Müfettişler gönderiliyor .                Gelen Müfettişler bazen günlerce bazen de haftalarca ilimizde kalarak şikayet konusu hakkında inceleme yapıyorlar. Bizlerde müfettişlerin şikayetlerin gereğini yapacağını düşünerek heyecanla bekliyoruz.

                Çünkü; Ankara`ya şikayet  edilen konular bazen gazetemize de şikayet ediliyor ve bizlerde konunun ne olduğunu az çok biliyoruz.

Bizim Gazetenin yayın hayatına başladığı 2006 yılından beri bu konuyu takip ediyoruz. İlimize bu güne kadar çok müfettiş geldi gitti. 15 Temmuz öncesine kadar gelen müfettişler ya fetü`cü yada ilimize Ankara dan  gönderdikleri raporlar Fetö`cü memurlar tarafından sümen altı ediliyormuş.

15 TEMMUZ ÖNCESİ FETÖ VARDI ŞİMDİ NE VAR

15 Temmuz sonrası yine ilimize bazı şikayetler üzerine Müfettişler gelmeye devam ediyor. Ancak Vatandaşların yaptıkları şikayetler sonuçsuz kalmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta başta Nedim Ökmen Okulu olmak üzere bazı kurumlara yine Müfettişler geldi ve gittiler. Bekleyip sonucu görmek istemiyoruz. Sonucun değişmeyeceğini çok iyi biliyoruz. Şikayetler sonuçsuz kalacak…

Gelen Müfettişlere 15 Temmuz öncesi FETÖ`cüler müdahale ediyordu;  peki 15 Temmuz Sonrası kim veya Kimler müdahale ediyor..?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.