Kilis`te asayiş

Kilis`te asayiş

BU OLAY KİLİS`TE OLDU
Kilis`te yolda motosikletleri ile gittikleri sırada kendilerini durdurup para isteyen vermedikleri içinde kendilerine saldıran ve ateş açan şahıslardan şikayetçi oldular.
Edinilen bilgiye göre olay: 18.08.2021 günü saat 00.00 sıralarında Canpolat Paşa Mahallesinde meydana geldi.
Olayla ilgili polis karakoluna giden Müşteki şüpheliler 1977 doğumlu (V.T.), 1978 doğumlu (M.Ç.) motosikletleri ile yolda ilerledikleri esnada şüpheli müştekiler 1987 doğumlu (M.A.) ve 1994 doğumlu (M.K.) isimli şahısların kendilerini durdurup para istediklerini vermeyince aralarında arbede çıktığını daha sonra şahısların kendilerine döner bıçağı ve sopalarla saldırdıklarını ve kendilerini hedef alarak 5-6 el pompalı tüfekle üzerlerine ateş açtıklarını beyan ederek şikayetçi oldular. Hastanede tedavi altına alınan şahısların alınan dr. raporlarında hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi. Olayla ilgili mevcutlu olarak adli mercilere çıkarılan (M.K.) mahkeme tarafından serbest bırakılırken, (M.A.) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
ÜZERİNE KAYNAR SU DÖKÜLEN VATANDAŞ HASTANEYE KALDIRILDI
Kilis`te Organize Sanayi Bölgesinde bir fabrikada yemek yapmak istediği sırada üzerine kaynar su dökülen vatandaş hastanede tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre olay: 18.08.2021 günü saat 09.00 sırlarında Organize Sanayi Bölgesinde bir fabrikada meydana geldi. Olayla ilgili Hastanede ifadesi alınan şahıs 1972 doğumlu (M.Ö.); Aşçı olarak çalıştığı fabrikada yemek yaptığı esnada tencerede bulunan kaynar suyun üzerine dökülmesi neticesinde yaralandığını ifade etti. Hastaneden alınan dr. raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

ÇARPIP KAÇAN ARAÇTAN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te bir motosiklet sürücüsü seyir halinde iken kendisine otomobil ile çarpıp kaçan sürücüden şikayetçi oldu. Edinilen bilgiye olay :18.08.2021 günü saat 13.30 sıralarında Karali Mahallesinde meydana geldi.
Olayla ilgili polis karakoluna giden Mağdur 2004 doğumlu (R.K.): kullanmış olduğu 79 plaka sayılı motosikleti ile seyir halinde iken plakasını alamadığı bir aracın kendisine çarparak olay yerinden uzaklaştığını beyan ederek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine kazaya karışan aracın plakasının ve sürücüsünün tespitine yönelik çalışmalar başlatıldı.

KENDİSİNİ DARP EDEN KARDEŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te karı koca şikayetlerinden sonra kardeş kardeşi şikayet etmeye başladı. Eskiden karı koca veya kardeşler kavga ettikleri zaman büyükler araya girer olayı tatlıya başlarlardı. Böylece dava büyümeden önlenmiş olurdu. Araya büyükler girdiği için verilen karara itiraz edilemezdi. Edinilen bilgiye göre şikayet olayı :18.08.2021 günü saat 09.30 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde meydana geldi.
Olayla ilgili polis karakoluna giden Müşteki 2002 doğumlu (L.Y.), öz kardeşi şüpheli firar 1999 doğumlu (Z.A.K.)’ nın kendisini darp ettiğini beyanla müracaatta bulundu.
HABER: MEHMET REYHANLI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.