KİLİS’TE BİR VATANDAŞ SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRISINA UĞRADI CANINI ZOR KURTARDI

KİLİS’TE BİR VATANDAŞ SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRISINA UĞRADI CANINI ZOR KURTARDI

Kilis’te Yunus A isimli vatandaş sabah erken saatlerde sokak köpeklerinin saldırına uğrayarak hastanelik oldu

Sabah saatlerinde Kilis Merkez Albay İbrahim Karaoğlanoğlu mahallesindeki (Eski Beşevler) evinden motosikleti ile çıkan Yunus A. İsimli vatandaş bağına gitmek üzereyken başı boş köpeklerin saldırısına uğradı. Sokak köpeklerin saldırması sonucu motosikletini devirdi.  Motosikletin devrilmesiyle birlikte köpeklerin saldırısı devam etti. Çeşitli yerlerinden ısırılan 37 yaşındaki vatandaşın imdat çığlıklarına cevredeki vatandaşlar yetişti ve Yunus A`yı Köpeklerin saldırından kurtardılar.

Olay yerine çağrılan 112 ambulansı ile Kilis Devlet hastanesine kaldırılan yunus A.  Burada yapılan tedavisinin ardın Polis karakoluna giderek Kilis belediyesi ve yetkiller hakkında suç duyusunda bulunarak şikayetçi oldu.

 SALDIRIYA UĞRAYAN YA KÜÇÜK ÇOCUK OLSAYDI

Eski Beşevlerde vatandaşlar sokağa çıkmaya korkar hale geldi. Bazı Vatandaşlar; “Defalarda Belediyeye şikayet etmemize rağmen bir önlem almıyorlar. Zabıta ekipleri geliyor ve yapacak bir şey yok Köpek Sığınma evi dolu nereye götürelim diye bize dert yanıyorlar.  Belediyemiz Sokak Köpeklerini toplamaktan aciz bir duruma gelmiş yazıklar olsun. 10 tane köpeğe yer bulamıyorsan istifa et milleti bu rezilliğe niye mecbur ediyorsun” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.