KİLİS’TE EMEKLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

KİLİS’TE EMEKLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

KİLİS’TE EMEKLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

Kilis Sosyal Güvenlik İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve Sağlık İl Müdürü Turgay Happani, Türkiye Emekliler Derneği Kilis Şube Başkanı Mehmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Her yıl 28 Haziran-4 Temmuz tarihleri arası Emekliler Haftası ve Cumhuriyetin kurucusu Büyük Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün emekliye ayrıldığı 30 Haziran 1927 gününün Emekliler günü olması münasebetiyle Türkiye Emekliler Derneği Kilis Şubesine gelen Kilis Sosyal Güvenlik İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve Sağlık İl Müdürü Turgay Happani, Başkan Mehmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ülkemizin kalkınmasına değerli hizmetler yapan alın teri döken emeklilerimize en iyi hayat şartlarını sağlamak sosyal devlet anlayışının da bir gereği olduğunu belirten İl Müdürü Akkaş; “Hayatlarının en verimli ve dinamik çağlarını devletine, milletine hizmet ederek geçiren emeklilerimizin, Emeklilik döneminde sağlıklı, huzurlu, refah içinde bir hayat sürmeleri en büyük isteğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, Emekliler haftası ve 30 Haziran Dünya Emekliler gününü en içten duygularımla kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmelerini diliyorum” dedi.

Başkan Korkmaz ziyaretten dolayı İl Müdürü Akkaş ve Happani’ye teşekkür ederek, “Devletimizin bugüne kadar emeklilerimizin hep yanında olduğunu hissediyoruz. Emeklilerimiz vefalı insanlardır. Saygı görüp sevgi göstermek isterler” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.