<strong>Kilis`te Motosiklet Hırsızlığı</strong>

Kilis`te Motosiklet Hırsızlığı

Kilis`te Motosiklet hırsızlıkları devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre Hırsızlık olayı 16.09.2020 günü saat 22.45 sıralarında Ekrem Çetin Mahallesinde meydana geldi. 1994 doğumlu (M.A.Ç.) polise müracaat ederek park halinde bulunan 27 plaka sayılı motosikletinin çalındığını beyan etti.

HIRSIZLIK MOTOSİKLETİ SATIN ALANLARA CEZA

Kilis`te daha ğnce çalınmış bir motosikleti satın alan çahıslara ceza kesildi.

Edinilen bilgiye göre; Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan kontrollerde  Ekrem Çetin Mahallesinde Hırsızlık malı olan motosikleti satın aldığı tespit edilen şüpheli 2001 doğumlu (Y.Ç.), 2001 doğumlu (A.A.), şüpheli/firar Suriye vatandaşı 1999 doğumlu (A.Ş.) isimli şahıslar hakkında suç eşyasının satın alınması veya kabul edilmesi suçundan işlem yapıldı ve motosiklete el konuldu.

KAÇAK MUAYENEHANE KAPATILDI

Kilis`te 2 Suriyeli tarafından açılan Kaçak Muayenehane yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; Doğan Güreş Paşa Mahallesinde kaçak muayenehane yakalndı.

Kilis Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından İzinsiz sağlık hizmeti verdiği bilgisi edinilen Suriye vatandaşları 1965 doğumlu (R.Z.) ve 1961 doğumlu (R.Z.) isimli şahısların ikametinde yapılan aramada muayenehane olarak kullanılan odada çok sayıda tıbbi cihaz olduğu tespit edildi. el konulan cihazlar yediemin olarak İl Sağlık Müdürlüğüne görevlilerine teslim edildi ve Şahıslar gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şahıslar serbest bırakıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.