kilisinsesi.com.tr
KİYÜ’DE ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ
18 Ekim 2016
admin

KİYÜ’DE ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

KİYÜ’DE ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde bu yıl 6.’sı düzenlenen ve gelenekselleşen “Öğrenci Çalıştayı” yine öğrencilerin büyük ilgisiyle...

KİYÜ’DE ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde bu yıl 6.’sı düzenlenen ve gelenekselleşen “Öğrenci Çalıştayı” yine öğrencilerin büyük ilgisiyle gerçekleşti.

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi konferans salonunda düzenlenen çalıştaya, başta Rektör Prof. Dr.İsmail Güvenç olmak üzere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Türer, Genel Sekreter Necdet Bozgeyik, fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, daire başkanları ile öğrenciler katıldı.

Çalıştayın ilk bölümünde Rektör Prof. Dr.İsmail Güvenç bir açılış konuşması yaptı. Rektör Güvenç konuşmasında, KİYÜ’de öğrencilere yönelik yapılan çalışmalar ve öğrenci odaklı yeni projeler hakkında bilgiler verdi. Rektör Güvenç, üniversite yönetimi olarak öğrenciye değer veren ve iletişime açık bir üniversite anlayışıyla öğrencilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına hızla cevap verdiklerini belirtti.

Çalıştayda, üniversitede düzenlenen sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere öğrencilerin etkin katılımının sağlanması, öğrencilerin eğitim altyapısının geliştirilmesi ve öğretim faaliyetlerinin sürdürülmesinde teknolojik araçların kullanılarak desteklenmesi konusunda açıklamalar yapıldı.

Öğrenci çalıştayının ikinci bölümünde öğrenciler sırasıyla söz alarak, üniversite yönetiminden beklentilerini, istek ve düşüncelerini dile getirme fırsatı buldular.

img_2057

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN