“Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar”

“Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar”

DİVASEN Kilis İl Başkanı Şaban Korkmaz, 1-7 Ekim tarihleri arası Camiler ve Din Görevlileri haftası dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Başkan Şaban Korkmaz,” Öncelikle 1-7 Ekim tarihleri arası Camiler ve Din Görevlileri haftamızın hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ederim. Cefakar, fedakar mahallesinde çocuklara abi, gençlere kardeş, yetişkinlere arkadaş ve ailelere psikolog sosyolog olan Fesi Miğferi cübbesi kefeni olan 24 saati hizmet Allah rızası olan gönül dostları özel ve güzel imam ve müezzin tüm meslektaşlarımızın Camiler ve Din Görevlileri haftasını kutlar saygılar sunarım.

Başkan Korkmaz, “Bu hafta dolayısı ile 3.600 ek gösterge izinlerinin ücrete tabi tutulması gerekmektedir. Mahallinde iyileştirme yapılmalıdır. Ayrıca din görevlilerinin pedagoji eğitimine tabi tutulmasını talep ediyoruz. Birde arkadaşlarıma değerli bir yazarımız olan Mehmet Sait Çamlıca`nın eseri olan “Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar” kitabını okumalarını tavsiye ediyorum. Bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.