Mahmut Kara “7 Nisanda Nakliyeciler Gurubunda Mavi Listeden  Adayım”

Mahmut Kara “7 Nisanda Nakliyeciler Gurubunda Mavi Listeden Adayım”

Kilis Nakliyatçılar Derneği ve Ardıçlı Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kara 7 Nisan tarihinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında yapılacak seçimlerde Nakliyatçılar adına seçime katılacağını belirtti.

Günler öncesinden çalışmalarına başlayan Kilis’te ki Nakliyatçıları tek tek gezen Nakliyatçıların sorunlarını ve sıkıntılarını her platformda açıkça dile getiren bu konuda şehrin önde gelen siyasileri ile Vali ile görüşen sorunlara çözüm üretmeye çalışan Kilis için gayretlerini esirgemeyen Mahmut Kara 7 Nisan tarihinde Mavi liste ile seçmenin delegelerin karşısına çıkacak.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Kilis Nakliyatçılar Derneği Başkanı ve Kilis Ardıçlı Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kara şunları söyledi;

“ Kilis Ticaret Odası seçiminde 7 Nisanda Nakliye 13. Gurup ta Mavi liste ile delegemizin karşısında olacağız. Esnafımızın sorunlarını ve sıkıntılarını ok yakından takip ediyorum. Bizler dün olduğu gibi bugünde ve yarında sorunlarımızı sıkıntılarımızı dile getirmek ve çözüm önerilerini sunmak için en yüksek perdeden seslenmeye devam edeceğiz. Rabbim yar ve Yardımcımız olsun. Her şey güzel Kilis’imiz için olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.