kilisinsesi.com.tr
Mesut Özil, Fenerbahçe’de!
17 Ocak 2021
admin

Mesut Özil, Fenerbahçe’de!

Ve rüya gerçek oldu, Fenerbahçe, Mesut Özil’i kadrosuna kattı. Sosyal medyada önce Fenerbahçe, “Gel gündüzle gece olalım” paylaşımını yaparken Mesut’tan buna...

Ve rüya gerçek oldu, Fenerbahçe, Mesut Özil’i kadrosuna kattı. Sosyal medyada önce Fenerbahçe, “Gel gündüzle gece olalım” paylaşımını yaparken Mesut’tan buna yanıt geldi. Yıldız oyuncu, sarı-lacivertli kalpler koyarak kum saati emojisi paylaştı.

 

GELİŞ TARİHİ BELLİ OLDU

32 yaşındaki futbolcu ile anlaşan ve oyuncunun, kulübü Arsenal ile fesih görüşmelerini bekleyen Fenerbahçe, oyuncunun kulübüyle bugün anlaşma sağlaması sonucu 32 yaşındaki yıldız futbolcuyu İstanbul’a davet etti.

 

 

 

Özil, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un özel uçağıyla yarın akşam veya pazartesi günü İstanbul’a gelecek. Uçuş planlamasının yarın tamamlanması bekleniyor. Öte yandan görkemli bir imza töreni için hazırlık yapan sarı lacivertliler, hafta içi Mesut Özil’i 3.5 yıllık süreyle kadrosuna katacak. Mesut’un İstanbul’da Çamlıca’da aldığı villanın tadilatı tüm hızıyla sürerken, oyuncunun ailesiyle birlikte birkaç ay başka bir yerde kalacağı öğrenildi.

LOGOSUNU DEĞİŞTİRDİ

Öte yandan Mesut Özil’den flaş bir hareket geldi. Özil, sosyal medyadaki profil logosunun rengini sarı lacivert yaptı.

 

 

 

ANLAŞMANIN DETAYLARI

Mesut Özil sezon sonuna kadar Arsenal’dan yaklaşık 8 milyon euro kazanacaktı. Ancak iki taraf arasında erken fesih için anlaşma tamamlandı.

Mesut Özil, 5 Ekim’de bitecek olan transfer sezonunun kapanmasına kısa bir süre kala Arsenal’ın Premier Lig ve Avrupa Ligi kadrolarından çıkarılmıştı. Yıldız futbolcu bu sebeple kalan kısa sürede başka takım bulamamış ve çalışmalarına takımdan ayrı olarak devam etmişti.

Mesut ile 2.5 + 1 yıllık sözleşme imzalanacak ve yıldız futbolcunun yıllık ücreti 5 milyon euro olacak.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN