MHP Kilis İl Başkanı Değirmenci “Kaybedecek Zamanımız Yok!”

MHP Kilis İl Başkanı Değirmenci “Kaybedecek Zamanımız Yok!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Hüseyin Değirmenci hızlı başladı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında “Cumhur İttifakı Millet Aklı Harekete Geçiyor” sloganıyla bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Değirmenci MHP’nin sadece bir siyasi parti olmadığını, MHP’nin bir dava, inanç hareketi olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem TBMM üyelerini belirlemek üzere 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin, Türkiye’nin en kritik seçimleri olacağını dile getiren Değirmenci, bir ve beraber olup davalarını asla yere düşürmeyeceklerini, MHP’yi en güçlü şekilde TBMM’de temsil imkanı sağlayacaklarını ve bu anlamda Kilis’te tarih yazılacağını.
MHP’lilerin milletvekilli seçiminde “üç hilal”in üzerine, Cumhurbaşkanı seçiminde de Recep Tayyip Erdoğan’a oy kullanılacağını söyledi.
Değirmenci; Milliyetçi Hareket’in, diğer siyasi partilerle kıyaslandığında eşi, emsali olmayan bir siyasi hareket olduğunu savunarak, “Bugün MHP, Türkiye Cumhuriyeti devletinin bütünlüğü, Cumhuriyet’in kazanımları, milletimizin birliği için Türkiye’ye içeriden ve dışarıdan yapılan saldırılar neticesinde, ‘Cumhur İttifakı’ demiştir. Bu ittifakın öncülüğünü, liderliğini, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapmıştır.” diye konuştu.
MHP Kilis 27 dönem Milletvekili a. Adayı Hasan Mısırlıgil de yaptıkları basın açıklamasında Bozkurtların diyarı Kilis’te seçim startını verdiklerini dile getirerek, MHP olarak Cumhur İttifakı’nın altına millet aklıyla imza attıklarını, cumhurbaşkanı adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu, milletvekilli seçiminde ise Meclis’e ‘Bozkurt sancağını’ bir kez daha dikeceklerini seçimlerde Kilis olarak çok ama çok iddialı olduklarını, hızlı bir şekilde teşkilatlar ve yerel yönetimlerle istişare yaparak çalışmalara başladıklarını belirterek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği yolda ilerleyip var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.