MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil`den “İl Kongresine Davet”

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil`den “İl Kongresine Davet”

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil`den “İl Kongresine Davet”

Gelecek hafta Pazar günü yapılacak olan MHP il kongresi öncesinde İl Başkanı ve Başkan adayı olan Hasan Mısırlıgil, Yaptığı açıklamada “hedefinin Kilis`i yeniden MHP`nin kalesi konumuna getirmek olduğunu” söyledi.

22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan 12. Olağan MHP Kilis İl Kongresi öncesi açıklama yapan; MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil,””Öncelikle bir Ülkücü olarak, Pazar günü yapılacak olan 12. Olağan Kongremizin Ülkücülüğe yaraşır birlik ve beraberlik içerisinde, yoğun bir katılımla geçmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkanlığa seçilmesi durumunda Kilis`de üç hilali şahlandıracaklarını ifade eden Mısırlıgil, “Hedefimiz 2019 genel seçimlerinde 2 Milletvekilliği, Kilis Belediyesini ve ilçe belediyelerinin tamamını MHP`ye kazandırmaktır. Bizler inşallah Kilis`i tekrardan MHP`nin kalesi yapacağız. Şimdiye kadar kaybettiğimiz tabanımızı, küskünlükleri gidererek ben değil biz bilinciyle hareket ederek fazlasıyla geri alacağız. Bizim anlayışımızda asla küskünlüğe yer yoktur”” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.