MHP Kilis İl Başkanlığı Musabeyliye Çıkarma Yaptı

MHP Kilis İl Başkanlığı Musabeyliye Çıkarma Yaptı

MHP Kilis İl Başkanlığına Hasan Mısırlıgil`in getirilmesinden sonra hızlı bir hareketlenme görülen parti yönetimi seçim çalışmalarına devam ediyor.

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil ve MHP İl yönetim kurulu üyelerinin katıldığı Musabeyli ilçe gezileri halk tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Burada açıklamalarda bulunan MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil; Musabeyli ilçe teşkilatımızı ziyaret edip, vatandaşlarımız ile kucaklaştık.
İlçe başkanımız Latif Kara, Başkan yardımcımız Hasan POLAT ve Belediye Başkan aday adayımız İhsan Ölmez ile bir araya gelip, davamız açısından Musabeyli’nin önemini dile getirdik.
Gönülleri alıp, kalpleri kazanmanın davamızın mihenk taşı olduğunu söyleyip, önümüzdeki mahalli idareler seçiminde Musabeyli Belediyesini 3 Hilal`in altında aydınlatmak için gecemizi, gündüzümüze katacağımızın sözünü verdik.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak şartlar ne olursa olsun daima milletimizle yan yana duracağız. Milletimizin huzuru için her türlü fedakârlığı hazır olan Milliyetçi hareket Partisi, ülkemizi teröre teslim etmek isteyen mihraklara asla geçit vermeyecektir. Milletimizi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak Milliyetçi Hareketin üstlenmiş olduğu tarihi bir misyondur. Bunun içindir ki yorulmaya vaktimiz yok ilkesiyle gecemizi gündüzümüze katarak durmadan çalışacağız, çaba ve gayretimizin asla sınırı olmayacaktır. dedi.
Musabeyli ilçe gezisinde Kaymakamlıklar, Emniyet müdürlükleri ve esnafa yönelik ziyaretlerde bulunuldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.