MHP “TAM DESTEK HEP DESTEK”

MHP “TAM DESTEK HEP DESTEK”

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil ve Yönetim Kurulu teşkilatı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda “askıda ekmek projesi” başlattılar. Proje ile ihtiyaç sahiplerine ulaşılmak hedefleniyor. “

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil herkesi bu kampanyaya destek vermeye davet ederek;

“Milliyetçi hareket partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beyin talimatları doğrultusunda Kilis ilimiz de ve Türkiye genelinde teşkilatlarımız ile beraber ekonomiye destek vermek ekmeğe yapılan %10’lik zamma tepki ve sosyal yardımlaşmayı bilinçlendirmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Kilis teşkilatı olarak bu kampanyayı destekliyoruz.

Her Cuma olduğu gibi MHP Kilis İl teşkilatı olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışmış, onların eksiklerini yerine getirmeye çalışmıştır. Bu vesile ile tekrar tüm camiamıza, gönüldaşlarımıza seslenerek “askıda ekmek” kampanyamıza destek vermeye, ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanlarında olmayı hissettirmeye davet ediyoruz. MHP Kilis İl Teşkilatı olarak tam destek hep destek diyoruz” ifadelerini kullandı.

Açıklamaların ardından MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil ve il yönetim kurulu teşkilatı öncülüğünde ihtiyaç sahibi vatandaşların alması için fırından aldıkları ekmekleri ihtiyaç sahiplerine dağıttılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.