kilisinsesi.com.tr
MHP VARSA UMUT VAR
20 Ekim 2017
admin

MHP VARSA UMUT VAR

MHP VARSA UMUT VAR Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Kadın Kolları Yönetim Kurulu, istişare ve bilgilendirme toplantısını MHP Kilis İl...

MHP VARSA UMUT VAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Kadın Kolları Yönetim Kurulu, istişare ve bilgilendirme toplantısını MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil`in eşinin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

MHP Kilis İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin birlik ve beraberlik toplantısına katılım bir hayli yoğun oldu.

Toplantı sonrasında konuşma yapan MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş, ülkenin geleceğini belirlemede kadınların etkin rol oynayacağını belirtti. Karabaş “Liderimizin de belirttiği gibi; Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışı ile çıktığımız bu yolda yarınlara güvenle bakmak, ülkenin geleceği için yürekli Asenalarımızla bu yola baş koyduk. Vatan sevdalısı dava arkadaşlarımla beraber bu ülke için daima birlikte yürüyeceğiz. Birlik ve dayanışma ruhu içinde hareket edilmesi herkes için milli bir sorumluluk ve hatta zorunluluktur. Yüreğinde vatan aşkı olan herkese partimizin kapıları daima açıktır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil`in eşi Mahire Mısırlıgil`de MHP varsa umut var. Sloganıyla yaptığı etkinlikte kadın kolları üyelerinin görüş ve fikirlerini almaya özen gösterdi. Toplantıya katılan konukları ile yakından ilgilendi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN