Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Partilerinden İstifa Ettiler

Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Partilerinden İstifa Ettiler

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı yeni sistemi ve Milletvekillikleri seçimleri için yapılacak seçimlerde Siyasi Partilerin il Başkanları dün itibari istifalarını sundular.
Memur, Amir, Müdür ve Siyasi Partilerde görevli olanların istifa süreleri 26. 04. 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadardı.
AK Parti Kilis il Başkanı İzzet Toprak, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av.Neşat Yıldırım, Belediye Başkan Yrd. Mehmet Ali Eryılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Kilis il Başkanı Hasan Mısırlıgil, İYİ Parti Kilis il Başkanı Muhammed Balcı, Saadet Partisi Kilis il Başkanı Şerif Karakurt Partilerinin İl Başkanlıklarından istifa ederek 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduklarını açıkladılar.
Yaklaşık 2 günden beri Ankara’da bulunan AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak ile yine Ankara’da bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Kilis il Başkanı Hasan Mısırlıgil istifalarını genel merkezlerine verdiler.
İYİ Parti Kilis il Başkanı Muhammed Balcı yaptığı basın açıklaması ile ve yine Saadet Partisi Kilis il Başkanı Şerif Karakurt yaptığı açıklama ile Milletvekilliği için istifa ettiklerini ve Milletvekili Aday adayı olduklarını belirttiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.