Milletvekili Polat “Kilis’te Çalışan Taşeron İşçilerimize Kadroları Hayırlı Olsun”

Milletvekili Polat “Kilis’te Çalışan Taşeron İşçilerimize Kadroları Hayırlı Olsun”

AK Parti Hükümetinin yaklaşık 1 milyon taşeron sisteminde çalışan işçiyi kadroya almasından sonra AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat “Kilis’te çalışan taşeron işçilerimize kadroları hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

04 Aralık 2017 tarihinde çalışan ve 2 Ocak 2018 tarihinde de ilk müracaatları alınan Taşeron işçiler 02 Nisan 2018 tarihinde kadroya geçişleri yapıldı.

Taşeron işçilerin Kadroya geçişleri ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat şunları söyledi;

“AK Parti olarak yine destanlar yazıyoruz ve destanların altına imza atıyoruz. Hükümetimizin almış olduğu karar doğrultusunda yaklaşık 1 Milyona yakın Taşeron işçiye kadro verdik. Kilis’te de 2 bin 500 kardeşimize kadroları tahsis edildi. Taşeron çalışmalardan kurtulup Kadrolu olan tüm çalışanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun diyorum” dedi.

AK PARTİ KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Ülke genelinde 1 Milyon çalışanı ilgilendiren kadroya geçişte AK Parti hiçbir hükümetin şimdiye kadar cesaret dahi edemediği bir çalışmanın altına imza atmıştır. Taşeronda işten çıkarılma korkusu ile yaşayan ve çalışan kardeşlerimize artık Devletimizin güvencesi gelmiştir.

AK Parti uyguladığı politikalar ile Kimsesizlerin kimsesi olmaya Zalimin karşısında mazlumların yanında olmaya dün olduğu gibi bugünde ve yarında devam edecektir” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.