kilisinsesi.com.tr
Musabeyli İlçesine Yeni Hükümet Konağı
10 Nisan 2018
admin

Musabeyli İlçesine Yeni Hükümet Konağı

Kilis’in Musabeyli ilçesinde yeni Hükümet Konağı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Mevcut Hükümet Konağının gelişen ve değişen şartlara cevap vermemesi...

Kilis’in Musabeyli ilçesinde yeni Hükümet Konağı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Mevcut Hükümet Konağının gelişen ve değişen şartlara cevap vermemesi nedeniyle Musabeyli ilçesi için yapılan yeni konağın çalışmaları tüm hızıyla devam ettiği bilgisi verildi.

Yapılan çalışmayı yerinde gören ve inşaat alanında incelemelerde bulunan Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı yaptığı açıklamada;

“Yeni hizmet binası büyüklüğü ve farklı mimari konseptiyle mütevazı, modern, sıcak bir yapı olarak vatandaşlara hizmet sunacaktır. Yeni Hükümet Konağı devlet dairelerinin çalışma alanını kolaylaştıracak, bütün birimleri tek bir çatı altında toplayacak olup kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulması sağlanacaktır” dedi.

Ayrıca Kaymakam Avcı Hükümet Konağı inşaat çalışmaların aralıksız devam etiğini, yeni binanın yapımının kısa sürede biteceğini ve fırsat buldukça Hükümet Konağı inşaatın her aşamasını vatandaşlarımızın inşaat bittiğinde daha verimli bir şekilde hizmet alabilmeleri için yerinde inceleyeceğini ifade etti.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN