“Mutlu ve Huzurlu Şehir KİLİS Olmalı”

“Mutlu ve Huzurlu Şehir KİLİS Olmalı”

Ak Parti Kilis milletvekili Aday Adayı Avukat Neşat Yıldırım;
“Mutlu ve Huzurlu Şehir KİLİS Olmalı”
27. Dönem Ak Parti Kilis milletvekili aday adayı olan Avukat Neşat Yıldırım;
Kıymetli Kilis Halkı
22 Kasım 2014 tarihinden bu yana iki dönemden beri AK Parti Merkez ilçe Başkanlığı görevini yürütüyordum. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimleri için bu görevimden ayrılmış bulunuyorum. Yine Ak Parti Merkez ilçe Başkanlığından ayrılmış olduğum gibi 3 dönemden beri yürütmekte olduğum Kilis Barosu Yönetim kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterliği görevinden de ayrılmış bulunmaktayım. Rabbim bizleri sevgili Kilis Halkına güzel hizmetler yapmayı nasip etsin”.
“Yeniden ve daha güçlü bir şekilde Kilis`imize ve milletimize hizmet etmek için bu kutsal göreve talip oldum.
“Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve gerekse Adalet ve Kalkınma Partimizin gençlere verdiği önemi çok iyi biliyorum.
Çıkmış olduğum millet ile birlikte- milletimize hizmet yolunda; dua ve desteklerinizi bekliyorum.
“Bizim için aslolan memleketimize ve insanımıza olan inancımız, sevgimiz ve hizmet aşkımızdır. Bunu da en güzel gerçekleştireceğimiz yol ve yöntem, Cumhurbaşkanımızın yanında dimdik durmaktır. Zira Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile AK Parti’nin kaderi birdir, AK Parti ile Türkiye’nin kaderi birdir. Kader planında yerimiz Cumhurbaşkanımız ile birlikte milletimizin yanı olmalıdır.
24 Haziran milletvekilliği seçimlerinde vatandaşlarımız, kendi iradesiyle yola çıkan, bu memleketin beklentilerini bilen ve ülke siyasetinde de sözünü dinletebilecek isimleri arayacak. Kilis`in dertlerini ve beklentilerini bilen Halkın içinden olan isimlerin AK Parti listelerinden 27. Dönemde meclise taşınacağından eminim. Bunu 21 Mayıs akşamı YSK’ya listeler verildiğinde hep birlikte göreceğiz.

Sloganımız Mutlu ve huzurlu Şehir Kilis olmalı. Bu süreç içinde herkesin siyasetten keyif alabileceği, yapılan işlerden mutlu olacağı, işin ehline verileceğinden ve hasılı halis niyetle siyasetin yapılabileceği düşüncesinin hakim olacağı bir dönem olacak.
27. Dönem Ak Parti Kilis milletvekili aday adayı olan Av. Neşat Yıldırım;
24 Haziran seçimi ülkemiz için, milletimiz için, çocuklarımız için, Cumhurbaşkanımız için, hepimiz için çok önemli. Onun için milletvekilli listesi oldukça önem arz ediyor. Ak Parti bir dava partisidir. Gerçekten 24 Haziran yeni bir yüzyılın temelinin atılacağı bir seçimdir. 24 haziran Ülkemiz için önemli olduğu kadar ilimiz içinde önemlidir. Kilis insanının dertlerini ve beklentilerini herkes kadar bende yaşadım ve çok iyi biliyorum. Bu beklentilerin gerçeğe dönüşmesi için elimden gelinin fazlasını yapmaya gayret edeceğim. Kilis Halkı her zaman Devletinin yanında dimdik durdu ve şehrini terk etmedi. Bu fedakarlıklarının karşılığını almaları için elimi değil başımı en büyük taşın altına koyacağım. Milletvekili olsam da olmasam da sizlerle birlikte bu şehirde yaşamaya devam edeceğim. Bu aday adaylığı sürecinde siz değerli hemşehrilerimden dua ve desteklerinizi bekliyorum. “Mutlu Şehir KİLİS Olmalı”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.