Nedim Ökmen Anadolu Lisesi’nde TUBİTAK Bilim Fuarı

Nedim Ökmen Anadolu Lisesi’nde TUBİTAK Bilim Fuarı

Nedim Ökmen Anadolu Lisesi tarafından 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında öğrenci ve öğretmenlerin hazırladığı birbirinden ayrı, özgün 20 proje sergilendi.
İlimiz Nedim Ökmen Anadolu Lisesi’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı, İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, Bilim Sanayi ve Tekn. İl Müdürü Ercan DADLI, Maarif Müfettişleri Başkanı M.Ali GÜNEŞ, Okul idarecileri, öğretmenler, Okul aile birliği üyeleri, öğrenciler ve velilerin katılımı ile okul bahçesinde gerçekleşti.
Birbirinden özgün 20 projenin sergilendiği fuarda öğrencilerin bilimsel çalışmaları, araştırmaları ve sosyal becerileri ortaya konarak güzel bir bilim şenliği oluşturuldu.
Fuarda konuşma yapan İl Müdürümüz; “ Bu fuar yeni hayaller kurmanıza, kendiniz için, memleketiniz için aileniz için yeni gelecekler tasarlamanıza vesile olacaktır. Bizlerinde öğretmenlerinizin de göstereceğiniz her çabada yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Size rehberlik ederek, başarıya ulaşmanız için gereken desteği vereceğiz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapmalısınız, emek vermelisiniz, gayret göstermelisiniz ve çok kitap okumalısınız. Bu güzel çalışmada emeği geçen başta Okul yönetimi, proje sorumlusu öğretmenler ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.