NİYE ACEBE

NİYE ACEBE

NİYE ACEBE

2018 YILI BÜTÇE KESİN HESABI KABUL EDİLMEDİ             

Kilis Belediyesi  2018 Yılı Bütçe Kesin Hesabı geçtiğimiz ay Belediye Meclisinde gündeme getirildi.  Mecliste kabul edilmeyen 2018 yılı Eski Belediye Başkanı Hasan Kara`nın yaptığı harcamalar  kabul edilmedi.    

Konuyla ilgili Kilis Belediyesi internet sitesinde konuyla ilgili şu açıklamalar yapıldı.

Kilis Belediyesi  2018 Yılı Bütçe Kesin Hesabı konulu teklifi ile aynı konudaki Belediyemiz Plan ve Bütçe Komisyonu’nun 09/05/2019 tarih ve 5 sayılı kararının 1. maddesi meclisimizde okundu, konu gündemin esasını teşkil ettiğinden müzakeresine geçildi.

         Yapılan müzakere neticesinde;   Belediyemiz 2018 Bütçe Kesin Hesabının; Plan ve Bütçe Komisyonunca yeterli incelenmediği tespit edilmiş olduğundan, komisyon tarafından daha detaylı incelenerek teklifin bir sonraki mecliste görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

                       Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 24/04/2019 tarih ve 1941 sayılı ve Belediyemiz 2018 Yılı Bütçe Kesin Hesabı konulu teklifi ile aynı konudaki Belediyemiz Plan ve Bütçe Komisyonu’nun 09/05/2019 tarih ve 5 sayılı kararının 1. maddesi meclisimizde okundu, konu gündemin esasını teşkil ettiğinden müzakeresine geçildi.

         Yapılan müzakere neticesinde;  Belediyemiz 2018 Bütçe Kesin Hesabının; Plan ve Bütçe Komisyonunca yeterli incelenmediği tespit edilmiş olduğundan, komisyon tarafından daha detaylı incelenerek teklifin bir sonraki mecliste görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.