Özkaraca; Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

Özkaraca; Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Eski İl Başkanı Mehmet Ali Özkaraca MHP’den Kilis Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Yerel seçimlere yaklaşık 11 aylık bir süre kalırken Türkiye’de ve Kilis’te ilk aday adaylığını açıklayan isim Mehmet Ali Özkaraca oldu.

Geçtiğimiz günler içerisinde Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezinde bir dizi temaslarda bulunan Mehmet Ali Özkaraca Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştükten sonra Kilis Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladığını.

Önümüzde ki günler içerisinde Kamuoyu çalışmalarına başlayacağını belirten Mehmet Ali Özkara şunları söyledi;

“ Geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara’da Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ile bir süre görüşme fırsatım oldu. Genel başkanımıza tavrımızı ve durumumuzu ilettik. Bizlere hayırlı olsun dediler. Şimdi Kilis’imizde kollarımızı sıvadık ve Yerel seçimler için vakit kaybetmeden çalışmalara başlamak gayreti içerisindeyiz. Şimdiden STK’ları Dernekleri, Vakıfları, Oda Başkanlarını ve Muhtarlarımızı ve ayrıca kanaat önderlerimizi ziyaret edip fikirlerinden istifade ediyoruz. Kilis’in daha iyi hizmet alabilmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.