POLATELİ ORGANİZE SANAYİ VE KOSGEB KREDİSİ GÖRÜŞÜLDÜ

POLATELİ ORGANİZE SANAYİ VE KOSGEB KREDİSİ GÖRÜŞÜLDÜ

POLATELİ ORGANİZE SANAYİ VE KOSGEB KREDİSİ GÖRÜŞÜLDÜ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan ve beraberindeki heyet Kilis Valisi İsmail Çataklı’yı makamında ziyaret etti.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan beraberinde KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Soner Erkek, KOSGEB Uzman Yardımcısı Kadir Dikili ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarlığı Özel Kalem Müdürü Ali Rıza Baycan ile birlikte Vali İsmail Çataklı’yı ziyaret etti. Daha sonra Valilik toplantı odasında KOSGEB toplantısına geçildi. Toplantıda KOSGEB tarafından esnaflara 40 TL faizsiz kredi verilmesi kararından sonra yaşanan sıkıntıların çözümü konularının görüşüldüğü belirtildi.

Toplantıya Müsteşar Prof. Dr. Ersan Aslan beraberinde heyet Vali İsmail Çataklı, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, AK Parti Kilis milletvekilleri Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, Kilis Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ömer Sevengül ile Kilis’teki resmi ve özel bankaların temsilcileri katıldı.

Bilim ve Sanayi Bakanlğı Müsteşarı Ersan Aslan Polateli Organize Sanayi Bölgesi’nin en hızlı şekilde başlanıp bitirilmesi için bölgede incelemelerde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.