PTT AŞ. 177 YAŞINDA

PTT AŞ. 177 YAŞINDA

PTT AŞ. 177 YAŞINDA

Kuruluşunun 177. Yıldönümü nedeniyle PTT Başmüdürü Abdullah Nebioğulları PTT AŞ. hakkında bilgilendirmede bulundu.

“23 Ekim 2017 tarihinde PTT AŞ.’nin  177. kuruluş yıldönümü kutlamaktadır. Kuruluş yıldönümü nedeniyle;  tüm özel günlerde olduğu gibi 177. Kuruluş Yıldönümünden  önceki 5 iş günü içerisinde (16-17-18-19-20 Ekim 2017) yurtiçi varışlı Posta Kargosu ve APS Kurye gönderilerine %25 indirim uygulanacaktır.

Kilis İlimize daha fazla hizmet vermek için, kısa zamanda hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götüren bir olan  PTT Mobil araçlarının sayısını ikiye  ve Kilis’in içindeki altı olan işyerini sekize çıkartma çalışması yapılmaktadır.

Suriye’de işyeri açmaya başlayan PTT AŞ. yakın zamanda Kilis İlimize bağlı çalışacak Çobanbeyli, Azez ve  Mare işyerleri çalışmaları hızla sürmektedir.

Son 15 yıldır yapmış olduğu yatırımlarla teknolojik altyapısı ile yenilenen işyerlerini çoğaltıp, vatandaşlarımızın bulunduğu her yere;   posta hizmet  ile birlikte kargo/kurye ve banka hizmetlerini götürmektedir.

Türkiye’nin saygın karlı kuruluşlarının bulunduğu Varlık Fonuna devredilen PTT AŞ, artık Ülkemizin sigortası konumunda olan bir yapı haline gelmiştir. 4 Yıllık Dünya Posta Birliği İdari Konsey Yönetimini yürüten PTT AŞ.  dünyada en hızlı gelişen ve büyüyen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Önümüzdeki dönemde Lojistik ve Banka alanında fazla inisiyatif almayı hedeflenen PTT AŞ; 4.500 olan işyerleri sayısını 15.000’e, 45.000 olan çalışan sayısını 100.000’e çıkartmayı hedeflemektedir.”   açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.