Rektör Karacoşkun;  Tıp Fakültesi İçin Müracaat Ettik

Rektör Karacoşkun; Tıp Fakültesi İçin Müracaat Ettik

Geçtiğimiz günler içerisinde Basın mensupları ile bir araya geldikten sonra sürpriz bir açıklama ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi olarak Tıp Fakültesi için müracaat ettiklerini söyleyen Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun sesine tüm Kilislilerin kula vermesi lazım.

Tüm Siyasiler, tüm STK’lar, Dernekler, Odalar elbirliği ve ağız birliği yaparak Kilis’e Tıp Fakültesi yapılması adına ortak gayret etmeliler.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un vermiş olduğu sese tüm Kilislilerin istisnasız kulak vermesi lazımdır.

Kilis’in Tıp Fakültesine kavuşması demek hem Üniversitede Eğitim ve Öğretim seviyesinin zirve yapması demek hem de öğrenci açısından Kilis’e fazladan getiri demek.

Rektör Hoca işe başladığı günden itibaren Üniversite bünyesine yenilikler katarak yoluna devam etmeye çalışırken Tıp Fakültesinin Kilis’e kazandırılması konusunda üstün bir gayret içerisinde.

Kilis olarak YÖK’ e yapılan müracaatı çok iyi takip etmeli bu konuda Kulisler yapmalı, Siyasilerimiz bu işin peşinden koşturmalı, STK’larımız, Derneklerimiz, Vakıflarımız basın açıklamaları ve Ankara’ya yapacakları ziyaretler ile bu işin peşini bırakmamalı.

Ne demiş Kilisli Atalarımız “Aş sıcakken yinir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
KİLİS Üniversite

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.