kilisinsesi.com.tr
Saadet’te Hareketlilik Devam Ediyor
19 Nisan 2018
admin

Saadet’te Hareketlilik Devam Ediyor

Son günlerde Saadet Partisi’nin yükselen bir trend yakalamasından dolayı Partiye olan güven ve teveccüh her geçen gün artmaya devam ediyor....

Son günlerde Saadet Partisi’nin yükselen bir trend yakalamasından dolayı Partiye olan güven ve teveccüh her geçen gün artmaya devam ediyor.

Partilerine olan inancın her geçen gün fazlalaştığını dile getiren Saadet Partisi Kilis il Başkanı Şerif Karakurt şu açıklamalarda bulundu;

“ Siyasetçi her zaman halkına doğruları söylemek ile mükelleftir. Bizler Milli Görüşçüler olarak halkımızın her zaman yanında olarak siyaset yapmaya çalışıyoruz. Milli Görüş iktidarında inşallah insanlarımız hak ettiği değeri fazlası ile alacaklardır. Bugün dünyada mazlumlara kimse sahip çıkmıyorsa kimsenin Ümmet diye bir derdi söz konusu değil ise şu bilinsin ki Milli Görüşçüler iktidara geldiklerinde tüm mazlumların, kimsesizlerin fakirin fukaranın, garibin ve gurebanın yanında olarak siyaset yapmaya devam edecektir.

Yerel seçimlere artık 11 aylık bir zaman kaldı. Bizler her zaman yarın seçim varmış gibi çalışmaya gayret göstermeye devam ediyoruz. İnşallah halkımızın teveccühü ile Milli Görüş Belediyeciliği ile Kilis’te çağ atlayacağız.

Genel merkezden gelen misafirler ile toplantı üzerine toplantılar düzenliyoruz. İnşallah alacağımız kararlar ile uygulayacağımız siyaset ile hem yerel yönetimler seçiminde hem de genel seçimlerde Saadet Partisi olarak başarılı olacağız” dedi.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN