Savaş Çocukları Derneği`inden Kampanyaya Destek

Savaş Çocukları Derneği`inden Kampanyaya Destek

Savaş Çocukları Derneği personellerinden, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ın başlatmış olduğu dolar bozdurma kampanyasına destek.

Savaş Çocukları Derneği`nin Suriyeli personelleri Ziraat Bankası’na giderek dolarlarını Türk lirasına çevirmek için bir araya geldiler.

Dernek personeli Suriyeliler, Recep Tayyip Erdoğan`ın kampanyasına destek vererek dolarlarını bozdurarak Türkiye ekonomisine az da olsa katkı sağlamayı umut ediyor.

Suriyeli  Savaş Çocukları Derneği  adına açıklama yapan Savaş Çocukları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Rıdvan; Türk halkının savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyelilere çok yardım ettiğini söyledi.

Türk ekonomisinin çok güçlü olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan; Türk “Bazı dönemlerde Türk lirası dolar karşısında değer kaybediyor. Bu dönemlerde dolar bozdurma kampanyaları düzenleniyor.

Bizler de dernek çalışanları olarak birşeyler yapmak istedik. Bugün Türk ekonomisine bir nebze de olsa katkıda bulunmak için dolarlarımızı bozduracağız. Türkiye’nin yanında olduğumuzu göstermek için bir araya geldik. Türkiye’deki Suriyelileri Türk ekonomisine destek olmak için dolar bozdurmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.