Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Kilis Milletvekili Aday A. Av. Neşat Yıldırım;
Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı
AK Parti Kilis merkez ilçe eski Başkanı AK Parti Kilis Milletvekili Aday adayı Av. Neşat Yıldırım dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.
Kilis’te tüm STK’lar ile bir araya gelemeye çalışan Dernek, Oda ve Vakıf çalışmalarında herkesi dinleyen AK Parti Kilis Milletvekili Aday Adayı Av. Neşat Yıldırım; önceki gün adeta ilçelere çıkarma yaptı.
Elbeyli ilçe teşkilatında İlçe Başkanı Mustafa Uçar, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Elbeyliler ile bir araya gelen Av. Neşat Yıldırım Polateli ilçe Başkanı Cezmi Özdemir ve Yönetim kurulu üyeleri ile ve yine Musabeyli ilçe Başkanı Yasin Gülali ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
Yaptığı ziyaretler ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Kilis Milletvekili Aday adayı Av. Neşat Yıldırım şunları söyledi;
“AK Parti olarak 16 yıldan beri hizmet çıtasını Kilis’imiz için en yüksek seviyede tutmaya hep gayret gösterdik. Kilis’imize ve ilçelerine ayrıca köylerine hizmet sağlamak için gece gündüz demeden çalıştık. Heyecanımızı hep diri tutuyoruz. Güzel Kilis’imizin muasır medeniyet seviyesinden istifade etmesi için ne lazım geliyorsa onu yapmaya gayret gösterdik. Şimdi güzel Kilis’imizden Milletvekili aday adayıyım. İnşallah şimdiye kadar yapmış olduğumuz hizmetleri perçinleştirmek adına hizmetlerimizi Ankara’dan takip ederek devam ettirmek istiyoruz” dedi.
Kilis`in Elbeyli, Musabeyli ve Polateli ilçelerinde esnaf ziyareti de yapan AK Parti Kilis Milletvekili aday adayı Av. Neşat Yıldırım esnafın yoğun sevgi gösterileri karşılaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.