Mustafa Korkmaz
Mustafa  Korkmaz
mustafakorkmazbuhari@hotmail.com
SEÇMEN; SAYIN KILIÇDAROĞLUNA TAMAM DEDİ
  • 0
  • 712
  • 04 Temmuz 2018 Çarşamba
  • +
  • -

   Sevgili okuyucularım bu yazıma bir anımı anlatmakla başlayacağım: 1987 yılında Mardin bölgesinde kamuda görev li iken kurumlar arası voleybol turnuvası yapıldı, bizim kurumumuzda yarışmalarda büyük başarı göstererek tugay komutanlığı ile finale kaldık.

            Final maçımıza çıktığımızda 5000 kişi kadarda bir seyirci kitlesi vardı. Ben kurumun amiri olmam dolayısı ile aynı zamanda takım kaptanı idim,

Sahaya çıktığımızda seyirciler bana büyük tezahürat gösteriyor ve kaptan Mustafa Denizli diye bağırıyordu. Maç başladı, Benim takım elamanları çok güzel oynuyordu, ben ortada olup birkaç servisi karşılayamadım, âmâ sahayı terk etmiyordum, bu durumu gören seyirciler başarısızlığıma tahammül edemeyerek hep bir ağızdan kaptan dışarı, kaptan dışarı diye bağırmaya başladılar, Ben hemen saha dışına çıktım ve yerime benden daha iyi servis karşılayan bir oyuncumu bıraktım ve bölge ikincisi olduk.

            Bu olayı sayın KILIÇDAROĞLU’nun siyasi durumuna benzettiğim için anlattım, Seçmen sayın KILIÇDAROĞLUNA ’na  da kaptan dışarı, kaptan dışarı diye bağırmaktadır. Sayın KILIÇDAROĞLU, bildiğim kadar eğitimli ve demokrat bir kişiliğe sahiptir, bunu anlıyorum, âmâ seçmenin kendisine kaptan dışarı, kaptan dışarı diye bağırmasını neden anlamıyor, Bende bunu anlamıyorum.

,           Sayın Erdoğan seçimleri hakkıyla kazanmış ve millet kendisine devam demiştir, Herkesin bunu centilmenlikle kabul emesi ve Sayın Erdoğan’ın bundan sonra yapacağı hizmetlere yardımcı olması gerekir.

            Bu güne kadar şahsım olarak hiçbir siyasi görüşe tam olarak bağlanmadım, güzel yapanı övdüm, yanlış yapanı yerdim. Burada Sayın Erdoğan’ın büyük başarısını görmemek akla ziyan olur, demokrasi millet iradesinin tecellisi demektir, Bu iradede sayın cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğine evet demiştir. Sayın cumhurbaşkanını kutluyor ve başarılar diliyorum.

            Sayın iktidar mensuplarına da bir öneride bulunmak istiyorum. Şeffaf bir kurum oluşturarak, Bu güne kadar  yapmış oldukları  icraatlar’a karşı yapılan eleştirileri tek tek gözden geçirip, Bunların içerisinde objektif gözle bakıldığında kabul edilebilir yanlış var ise bunların  düzeltilmesi hem sayın cumhurbaşkanının Hem de iktidar partisinin yararına olur sanırım.

            Bu milletin geleceği için adaletten ve hukukun üstünlüğünden asla vaz geçilmemelidir. Sayın cumhurbaşkanı 81 milyon vatan evladını bir baba şefkati ile kucaklamalıdır. Kendisine muhalif olanlarında hakkını, hukukunu korumaya daha da özen göstermelidir.

            Sayın cumhurbaşkanımızı tekrar kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum, millet iradesine herkesin saygı göstermesi gerekir ve şarttır,

                        Bende aynı nakaratı tekrarlıyorum, Sayın CHP Kaptanı KILIÇDAROĞLU;  sahadışına, saha dışına.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.