Şevket Memiler; “Kesob Başkanlığına Adayım”

Şevket Memiler; “Kesob Başkanlığına Adayım”

Kilis Kasaplar ve Kebapçılar Odası Başkanı Şevket Memiler KESOB (Kilis Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı)na aday olduğunu açıkladı.

Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan KESOB Başkanlığı seçimi için Kilis’te görev yapan yerel ve Ulusal basın mensupları ile bir araya gelen Şevket Memiler KESOB Başkanlığına adaylığını açıkladı.

KESOB Başkanlığına Adayım;

Şevket Memiler Doğanhan Lokantasında sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelirken yaptığı açıklamada İnşallah bu dakika itibari ile KESOB Başkanlığı için adaylığımızı sevgili basın mensubu arkadaşlarımızın yanında açıklamış bulunuyoruz. Rabbim bizlere bu görevde Kilis’imiz için güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.

ELBİRLİĞİ İLE KİLİS’E HİZMET EDELİM

Şevket Memiler Kilis’in yaşadığı sıkıntıları çok iyi bildiklerini yaşanan sorunları yakından takip ettiklerini dile getirirken Esnafın durumunun içler acısı halde olduğunu düzeltmek için çaba ve gayret göstermek gerektiğini ifade etti.

Memiler; “Esnafımızın hali ortada. Anlatmaya gerek yok. Ancak esnaf olarak bizler işyerlerimizi müşterilerimize karşı cazip hale getireceğiz. Onların sorunlarını ve sıkıntılarını yakından takip edeceğiz. Kilis’in muasır medeniyet seviyesine ulaşması için gerekli her adımı atmak için dün olduğu gibi bugün de gayret göstereceğiz. Basın mensubu arkadaşlarımız ile haftalık aylık toplantılar ile sorunları masaya yatıracağız. Kurum Müdürlerimiz ile toplantılar gerçekleştireceğiz. Siyasilerimiz ile bir araya geleceğiz çözüm önerilerimizi sunacağız. Bir yerde bir sorun varsa orada muhakkak bir çözüm söz konusudur” dedi.

SİYASET DÜŞÜNMÜYORUM! ADAY DEĞİLİM!

Ben Şevket Memiler olarak KESOB Başkanlığı için ismimi açıkladıktan sonra siyaset bizim için bitmiştir. Herhangi bir siyasi partiden aday değilim ve siyaset düşünmüyorum. Bu saatten sonra bütün siyasi partilere eşit mesafede yalnızca şehrimizin hizmet alması için çalışmaya emek vermeye gayret göstereceğim.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.