SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM

Kilis Belediye Başkan Yardımcısı M.Ali Eryılmaz Fen işleri ekiplerinin çalışmalarını bizzat yerinde takip ederek yapılan çalışmarın kalitesini vatandaşlarla paylaştı.

Başkan Eryılmaz, Öncupinar mahallesi sokak ve caddeleri sıcak asfalt olmaya devam ediyor çalışmalarımızı yüzde 80 oranında tamamladık. İnşallah bir kaç gün içerisinde tamamı bitecek. Ayrıca, Fen İşleri ekiplerimiz şehrin değişik bölgelerinde sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

LÜTFEN SU İSRAFINA MEYDAN VERMEYELİM

Başkan Eryılmaz, “Sularımızı dikkatli kullanmamız lazım. Evlerimizde suyun daha dikkatli kullanılması için çaba sarf edelim. Suyumuzu nasıl kullandığımıza dikkat edelim. Bir damla bile israf edecek suyumuz yok. Son derece ekonomik davranmamız, su kayıplarını azaltmamız lazım. Kilis Bizim bu halk bizim Lütfen su israfina meydan vermeyelim” dedi.

 

Kilis Belediyesi tarafından Öncüpınar Mahallesinin asfaltı yapılmaya başlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Öncüpınar Mahallesindeki tahrip olan ve bozulan kilit taşları söküldükten sonra asfalt yapımını başlandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz, kısa süre içerisinde Öncüpınar Mahallesinin asfaltının tamamlanacağını ifade ederek, “Kilis il merkezinde asfalt çalışmalarımız sürüyor. Kaliteli asfalt döküyoruz. Yaz dönemini en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.