Sin City:Dame To Kill’in fragmanı yayınlandı!

Sin City:Dame To Kill’in fragmanı yayınlandı!

Sin City:Dame To Kill'in fragmanı yayınlandı!(DIŞ HABERLER)

2005 yılında çekilen Sin City filminde canlandırdığı genç striptizci rolü ile ününe ün katan Jessica Alba filmin ikincisinde yer alacağını açıkladı. 

Yaşadığı yoğun iş programından bunaldığını ve daha çok ailesi ile çocuklarına zaman ayırmak için önümüzdeki dönem neredeyse hiçbir projede yer almayacağını açıklayan güzel oyuncu Jessica Alba’nın bu planı yine hüsrana uğradı.

Oynadığı Sin City filmindeki striptizci karakteri ile ününe ün katan güzel oyuncunun geçtiğimiz gün serinin 2. filmi olan Sin City:Dame To Kill’de yer alacağı yapılan fotoğraf çekimi ile açıklanırken filmin ve ünlü oyuncunun hayranları için bugün yeni bir haber daha geldi.

Çekimlerine başlanan Sin City:Dame To Kill’in görüntüleri ve filmin trailer’ı yayınlanırken ünlü güzelin yer aldığı sahneler hayranları tarafından binlerce kez izlendi.

2005’de çekilen Sin City’de canlandırdığı Nancy Callahan karakterinden bu yana 2 çocuk sahibi olan 32 yaşındaki ünlü aktrist geçen 9 yıla rağmen güzelliğinden hiçbirşey kaybetmemesi ile dikkat çekti.

Ünlü oyuncu Jessica Alba’ya Sin City: Dame To Kill’de Ray Liotta, Joseph Gordon Levitt, Josh Brolin,Eva Green ve Bruce Willis eşlik edereken filmde süpriz bir oyuncu olarak Lady Gaga’nın da yer alacağı belirtildi. Sin City: Dame To Kill’in 29 Ağustos 2014’de vizyona gireceğide filmin hayranlarına duyurulduç

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.