SP’li Kasapbaşı “Çay, Simit Hesabı Yaparak Geldiler, Ancak Gidecekler!”

SP’li Kasapbaşı “Çay, Simit Hesabı Yaparak Geldiler, Ancak Gidecekler!”

Saadet Partisi (SP) Kilis il başkanlığının önceki gün Parti binasında aylık İl Divan toplantısı vardı.
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu ve Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kasapbaşının katıldığı il divan toplantısı dün Saadet Partisi Kilis il binasında yapıldı.
Saadet Partililer divan toplantısı için salonda ki yerlerini alırken İl Başkanlığı görevinden istifa eden Saadet Partisi Kilis il Başkanı Şerif Karakurt’ta toplantıya katıldı.
Saadet Partili Mehmet Kasapbaşı yaptığı açıklamada şunları söyledi;
” Saadet Partisi ülkemizin teminatı geleceği, garantisidir. 24 Haziran 2018 tarihinde çok önemli bir seçime gidiyoruz. Bu seçimle bizler 4 yıllık 5 yıllık bir geleceğimizi seçeceğiz. Saadet Partisi her zaman hakkın yanında olmuş batılın karşısında olmuş siyasi ahlakı etik kuralları göz önüne alarak siyaset yapmaktadır. Milli Görüş dün olduğu gibi bugünde yoluna emin ve kararlı adımlar ile devam etmektedir. 16-17 yıllık AKP hükümeti döneminde yapılanlara hep beraber şahitlik ediyoruz. Bakın Milli Görüşün yaptırmış olduğu şeker fabrikaları bu hükümet tarafından bir bir satılıyor. Ülkede satılmadık bir şey kalmadı adeta. AKP hükümeti dün iş başına gelirken çay ve simit hesabı yaparak geliyordu. Bugün çay ve simit hesabını yapıyorlar mı. Hayır yapmıyorlar. Peki neden yapmıyorlar? Çünkü AKP nin buna ihtiyacı kalmadı. AKP iktidarı döneminde ekonomi adeta dibe çökmüş durumda. Ahlak yozlazmış ve Dış politika adeta içler acısı. Bu böyle gitmez. Bu düzenin değişmesi için Saadet Partisinin iş başına gelmesi ve yeniden Ülkemizin şaha kalkması lazımdır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.