kilisinsesi.com.tr
SUMA FABRİKASI NASIL MI AYAĞA KALKACAK?
12 Şubat 2020
admin

SUMA FABRİKASI NASIL MI AYAĞA KALKACAK?

SUMA FABRİKASI NASIL MI AYAĞA KALKACAK? KİLİS  SUMA FABRİKASI İLE, TARLADAN HAYATA DOĞAL ÜRÜNLER.. DAHA SAĞLIKLI TOPLUM, DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE.....

SUMA FABRİKASI NASIL MI AYAĞA KALKACAK?

KİLİS  SUMA FABRİKASI İLE, TARLADAN HAYATA DOĞAL ÜRÜNLER..

DAHA SAĞLIKLI TOPLUM, DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE..

Üzümden elde edilen çok sayıda ürün, son yıllarda doğal ürünlere karşı ilginin giderek artması sonucu; yaş üzüm, kuru üzüm, koruk suyu, koruk turşusu, salamura yaprak yanında üzüm şırasından elde edilen (katı pekmez, sıvı pekmez ve Kilis Gün Pekmezi olmak üzere pekmez çeşitleri, üzüm suyu, üzüm reçeli, üzüm jölesi, üzüm pestili, üzüm sucuğu, üzüm sirkesi..vb.) çok farklı bu ürünlerin gerek iç tüketimde gerekse yurtdışı satışlarında önemli göstergeler göstermesi kaçınılmaz bir sonuçtur.

Yapılan araştırmalar, sadece eczacılık ve kozmetik amaçlı değerli ürünlerin elde edilmesine değil aynı zamanda değişik analiz tekniklerinin gelişmesine de neden olmuştur. Üzüm ürünleri üretim fabrikaları ve tarımsal atık ya da artıkların değerlendirilmesi üzerine yapılan araştırmalar yeni üretim teknolojilerinin hammaddesi oluşumuna yol açmıştır. Sahip olduğu özellikler nedeniyle bu atıkların enerji kaynağı, aktif karbon ve kimyasal madde üretimim için etkin bir şekilde kullanımı, temiz ve yenilenebilir enerji üretimi, atıkların uygun bir şekilde bertaraf edilmesi ve düşük maliyetli hammadde üretimi için birçok avantaja sahiptir.

Ayrıca ürünlerin ambalajlanmasıyla ilgili olarak cam sanayii, ağaç sanayii, metal sanayii, plastik ve alüminyum sanayii, kağıt ve matbaacılık sanayii sürekli ilişkide bulunan sektörler olacaktır.

Nakliye, pazarlama, reklam, turizm ve promosyon sektörleri de devamlı ilişki içerisinde bulunulan sektörlerdir.

HERGÜN BİR AVUÇ ÜZÜM İYİ GELİR!

TABİİ “KİLİS KARASI” KURU ÜZÜM OLURSA..

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN