VALİ BEYE TEŞEKKÜR

VALİ BEYE TEŞEKKÜR

 

Valimiz Recep Soytürk, 2004 yılında özelleştirme ile İngiliz bir şirkete satılan Üzüm Fabrikamızı Kilisli bir hayırsever vasıtası ile alarak kamuya tekrardan kazandırdı.  Kilis Halkı ve Üzüm Üreticileri adına kendisine teşekkür ediyoruz.

Kilis Valimiz Recep Soytürk, Kilis Belediye Başkanı Av. Mehmet Abdi Bulut, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Murat Karataş ve İl Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalçın ile birlikte bir basın toplantısı yaparak ilimizde görev yapan gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kilis Valimiz Recep Soytürk Burada yaptığı konuşmada; “Kilis`in Zeytinyağı ve Üzüm sorununun yanı sıra eğitiminde sorunlarını kökten çözeceğini söyledi. Zeytinyağı ile ilgili marka çalışmaları başlattıklarını dile getiren Vali Soytürk; “Üzüm Üreticilerinin sorununu çözmek içim Üzüm Üreticileri Birliği oluşturuyoruz. Birlik vasıtası ile Üzüm Üreticilerinin sorunlarını çözmeye çalışacağız. Kilis`te yeni okullar yaparak Eğitim sorununu da çözüme kavuşturacağız” dedi.

Kilis Belediye Başkanı Av. Mehmet Abdi Bulut, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Murat Karataş ve İl Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalçın ise yaptıkları konuşmada Üzüm Fabrikamızı alarak Kilis Valiliği İl Özel İdaresine devreden Kilisli Hayırseverlere teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.