kilisinsesi.com.tr
Vali Dr. Tekinarslan Elbeyli Kaymakamı Kadir Duman’ı Ziyaret Etti
10 Ekim 2018
admin

Vali Dr. Tekinarslan Elbeyli Kaymakamı Kadir Duman’ı Ziyaret Etti

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan , Elbeyli Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam olarak atanan Kadir Duman’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Elbeyli Belediye...

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan , Elbeyli Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam olarak atanan Kadir Duman’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Elbeyli Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürününde eşlik ettiği ziyarette Vali Dr. Tekinarslan, Kaymakamlık önünde Kaymakam Kadir Duman ve daire amirleri tarafından karşılanarak, ilçede okuyan öğrencilerden çiçek aldı.

Kaymakam Kadir Duman, Vali Tekinarsla`ın ziyaretleri ve güzel temennilerinden onur duyduklarını ifade ederken Vali Dr. Tekinarslan da, Kaymakam Kadir Duman’a yeni görev yerindeki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Vali Dr. Tekinarslan Elbeyli ilçesinde bulunan Şehit Abdullah Delibaş İlkokulu ve Elbeyli Ortaokulunu ziyaret etti. İnşaatı devam eden okul binalarında incelemelerde bulunarak, yapılması gereken çalışmalar için talimatlar verdi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN