Valimiz Recep Soytürk Gazetemizin 15. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetemize kutlama masajı gönderdi.

Valimiz Recep Soytürk Gazetemizin 15. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetemize kutlama masajı gönderdi.

İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.
Büyüyen ve gelişen İlimizin gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada basın kuruluşlarının katkısı azımsanmayacak derecede büyüktür.
Kilis basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına denetim görevini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi ve mesleki ilke ve esaslara uygun yayın anlayışını sürdürmesi en büyük dileğimizdir.
Bu bilinç ve anlayış çerçevesinde Kilis’i daha iyi tanımak ve İlimizdeki yaşanan gelişmeleri daha iyi takip edebilmek amacıyla basın kuruluşlarını ziyaret ederek, değerli basın mensuplarımız ile istişarede bulunmaktan memnuniyet duyuyorum.
Başarılı ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın bundan sonra da devam edeceğine olan inancımla, 15 yıl önce yayın hayatına başlayarak İlimizdeki ekonomik ve sosyal gelişmelerin nabzını tutan Kilisin Sesi Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlar, bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarını şahsınızda tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.