Vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Seçim Kampanyasına Destek

Vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Seçim Kampanyasına Destek

Kilis’te vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağışta bulundu.
AK Parti Kilis İl Başkanlığı ve Kilis Belediyesinin çağrısı üzerine yaklaşık 2 bin kişilik grup, Hacı Cümbüş Camisi önünde toplandı.
Seçim minibüsleri eşliğinde Ziraat Bankası Merkez Şubesine giden gruptakiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyası hesabına bağışta bulundu.
Kampanyaya destek verenlerden Ümit Deli, 24 Haziran seçimlerinin vatana ve millete hayır getirmesi dileğinde bulunarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arkasında durmaya devam edeceklerini söyledi.
Seçim startının verildiği ilk günden bu yana Erdoğan için sahalarda hizmet etmeye başladıklarını, bugün de yapılan çağrı üzerine kampanyaya destek olduklarını aktardı.
Aynur Polat da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın manevi olarak her daim yanında olduklarını belirterek, “Bugün de başlatılan kampanya kapsamında maddi olarak destek olacağız inşallah. Zaten hizmet için her daim sahadaydık.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Be mübarekler başka bir yerel gazetenin internet sitesinden de gördüm; bağış yapanlar hemen hepsi belediyede çalışan; sözde kadrolu işçiler. İnsanda biraz vijdan olur. O işçilerin; işgüvenliği olsa zırnık bağışlarlar mı? acaba? çoğu zaten sözde kadrolu ( Geçici işçi kadrosu) nasıl oluyorsa. Demek ki; oluyor. Ne yapsın garipler iş korkusundan gidip çoluğun, çocuğun rıskını oraya yardım yapıyor. Demek ki; düzen böyle işliyor. Gelecek günlerden umudumuz var.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.