YENİ BAŞKAN AHMET GELOĞLU BASINLA BULUŞTU

YENİ BAŞKAN AHMET GELOĞLU BASINLA BULUŞTU

YENİ BAŞKAN AHMET GELOĞLU BASINLA BULUŞTU


Geçtiğimiz ay CHP Kilis Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Ahmet Geloğlu, basın mensuplarıyla Kent Ormanında bulunan Civan Lokanta da bir araya geldi.

CHP Kilis Merkez İlçe Başkanı  Ahmet Geloğlu, “Artık sizlerle sık sık bir araya geleceğiz.  Şehrimizin ve vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara daha iyi vakıf olabilmek adına sizlerle daha sık bir araya gelmeyi planlıyoruz. Sizlere bu davetimize katıldığınız çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı toplandı

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ocak ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Gaziantep’te gerçekleştirildi.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı merkez binada gerçekleştirilen toplantıya; Gaziantep Valisi Davut Gül, Kilis Valisi Recep Soytürk, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Kilis Belediye Başkanı Abdi Bulut, Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Kilis İl Genel Başkanı Şıh Mehmet Yalçın, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Başkanı Mustafa Uslu,  Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı ve İKA Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz katıldı.

 

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez başkanlığında düzenlenen toplantıda, Ajansın 2019 yılı faaliyet raporu ve 2020 çalışma programı değerlendirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.