YENİ GAZETECİLER CEMİYETİ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI

YENİ GAZETECİLER CEMİYETİ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI

YENİ GAZETECİLER CEMİYETİ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI

İlimizde 2 gazeteciler derneği birleşerek tek gazeteciler cemiyeti altında faaliyet gösterme kararı aldı. Gazetemizin sahibi Mehmet Reyhanlı`nın Başkanı olduğu Aktif Gazeteciler Derneği ile Kent Gazetesi Sahibi Ahmet Barutçu`nun Kilis Gazeteciler Derneği tek çatı altında birleşti.

Kilis`te daha güçlü bir Dernek ve güzel hizmetler için Kilis Gazeteciler Derneği çatısında Birleşen Gazeteciler;  Başkan olarak Ahmet Barutçu`nun devam etmesine karar verdiler. Ahmet Barutçu Başkanlığında dahada güçlenen Kilis Gazeteciler Cemiyeti Yeni Binalarına taşınan KOSGEB ve Ticaret il Müdürlüklerini ziyaret ederek KOSGEB Müdürü Murat Küçükoğlu ve Ticaret İl Müdürü İsmail İncesoy’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Eski küçük yerlerinden ilimize yakışır büyük yeni yerlerine taşınan KOSGEB Müdürü Murat Küçükoğlu ve Ticaret İl Müdürü İsmail İncesoy’a ilimize yakışır yerler için teşekkür ettiler.

Ziyarete Kilis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Barutçu, Kilis’in Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Reyhanlı, İhlâs (İHA) Haber Ajansı muhabiri Mehmet Ali Dağ,TRT Muhabiri  Mahmut Özbalcı ve Kent Gazetesi muhabiri İbrahim Güneş katıldı. Yapılan ziyaretlerde Kilis’in sorunları görüşüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.