YENİ SİMA AVM AÇILDI

YENİ SİMA AVM AÇILDI

YENİ SİMA AVM AÇILDI

Kilis en büyük alışveriş merezlerinden olan yeni SİMA AVM görkemli bir törenle halkımızın hizmetine girdi.

Sima AVM`nin açılışına Kilis Milletvekilleri Ecz.Reşit Polat, Hilmi Dülger, Kilis Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Eryılmaz, Ahmet Polat, Elbeyli Belediye Başkanı Süleyman Şimşek, Polateli Belediye Başkanı Hakkı Çelik, Ak Parti ve MHP İl Başkanları, İşadamı Mehmet Türk, İl Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış Kur`an`ı Kerim tilavetinin ardında davetlilerin kurdele kesimi yapıldı.

KALİTEYİ UCUZA VERMEK

Sima AVM, açılışa özel indirimlerle vatandaşın karşısına çıktı.  Halk ile birlikte yeni kampanyalara rüzgar açacaklarını açıklayan Hamza Türk, halk ile halkın yanında olduklarını ifade ederek, Halkımıza kaliteyi ucuza vermek ve halkımıza en iyisini suna bilmek adına çalışıyoruz. Sima AVM olarak bizler Türk Kızılayı ile birlikte AVM`mizde yardım kampanyası başlatmış bulunmaktyız.

ÇOK PARA KAZANMAK DEĞİL

Amaçlarının müşterilere alışveriş mutluluğunu yaşatmaktır diyen Türk, “Halkımız bizleri her zaman destekledi ve desteklemeye devam ediyor. Bizde onlara layık olmak için çalışıyoruz. İnanıyoruz ki, yaptığımız bütün çalışmalar halkımızın mutluluğu için oluyor. Bizim amacımız çok para kazanmak değildir. Kilislilere nasıl faydalı oluruz hesabını yapıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.