YENİDEN REFAH KİLİS

YENİDEN REFAH KİLİS

Kilis`te Kuruluş çalışmalarını tamamlayan Yeniden Refah Partisi Kongre çalışmalarına devam ediyor
Yeniden Refah Partisi Kilis il Başkanı Mehmet Reyhanlı Gazetemize yaptığı açıklamada “Çok Şükür Elbeyli ilçemizin Kongresini geçtiğimiz ay yaptık. Şimdide Polateli İlçemizin Kongresini yapmak için çalışmalara başladık. Dün Pazar günü Teşkilat olarak Polateli İlçemizde bazı ziyaretlerde bulunduk. Polateli ilçemizdeki deki Ziyaretimize İl Teşkilatında ki arkadaşların yanı sıra Polateli İlçe Başkanı Mehmet Saygılı da katıldı.
Yaptığımız bu saha çalışmalarından sonra en kısa zamanda Polateli İlçemizin Kongresini yaparak Musabeyli

ilçemiz için çalışmalara başlayacağız. İlçe Kongrelerimizi en kısa sürede tamamladıktan sonra Merkez İlçe ve İl kongremizi yapacağız” dedi.
Ayrıca Başkan Reyhanlı “Kilis`te siyaset yapmak gerçekten zor. Emin adımlarla hareket etmek zorundasınız. Geçtiğimiz yıl çeşitli bahanelerle Kilis Belediyesi tarafından Partimizin Kapısına Mühür vurulmuştu. Bu olay da gösteriyor ki Kilis`te siyaset yapacaksan bazı zorluklara ve haksızlara katlanacaksınız. Bizlerde bu haksızlıklara karşı siyaset yapıyoruz. Şuna inanıyoruz ki Kilis halkı haksızlık karşısında susmayan ve aksine haksızlık karşısında direnen bir halktır. Bizlerde halkımızdan aldığımız destekle ilk seçimde başarıya ulaşacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.