YERLİ OTOMOBİL KİLİS`TE YAPILSIN

YERLİ OTOMOBİL KİLİS`TE YAPILSIN

YERLİ OTOMOBİL KİLİS`TE YAPILSIN

“Angela Merkel” için kampanya yapanlar nerdesiniz!

Son günlerde yerli otomobil Türkiyenin gündeminde büyük yer tutmaktadır. Tüm Türkiyenin bildiği gibi ilimiz geçtiğimiz yıl 6 ay boyunda Reket ve Füze saldırısına uğramış 25 vatandaşımız şehit olurken 100`e yakın vatandaşımız yaralanmıştı.

Bu Füze saldırıları sadece insanlarımızı öldürmedi aynı zamanda İlimizin ekonomisinide bitirdi. Esnaf hala Kirasını ödemekte zorlanıyor. Bu kötü günümüzde Devletimiz ilimize el atarak Yerli Otomabil çin üretim yeri olarak ilimizi tercih etmelidir. Bu işin yapılması için Almanya Başbakanı Angela Merkel`in ilimize gelmesi için yapılan kampanyanın daha büyüğü yapılmalı ve bu işe talip olunmalıdır. Biz istedikten sonra devletimiz Türkiye`nin en büyük organize sanayisinin kurulacağı ilimize bu fabrikayı verecektir. Yeterki bizler bunu isteyelim.

“Angela Merkel” için kolları sıvayanlar ve gayret edenler haydi görelim bakalım bu iş sizde…

Kütahya Kampanya başlattı bile…

Yerli otomobilin Kütahya’da üretilmesi için imza kampanyası başlatıldı. Bir süre önce sosyal medyada oluşturulan grubun yöneticileri, kent merkezi Sevgi Yolu üzerinde yetkililere ulaştırılmak üzere imza kampanyası başlattı.

Grubun kurucusu Kenan Uzman, kampanyaya Kütahyalılar’ın yoğun ilgi gösterdiğini kaydetti. Uzman, kampanyaya 3 saatte yaklaşık 4 bin kişinin imza atarak, yerli otomobil Kütahya’da üretilmesini istediğini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.