kilisinsesi.com.tr
YOKLUK İÇERİSİNDE 2. VE 3. OLDULAR
30 Mart 2018
admin

YOKLUK İÇERİSİNDE 2. VE 3. OLDULAR

Kilis Milli Eğitim Spor adeta yokluk içerisinde 3. oldu. Erkeklerin formlarının kollarını keserek o formalara farklı bir dizayn vererek kızlara...

Kilis Milli Eğitim Spor adeta yokluk içerisinde 3. oldu. Erkeklerin formlarının kollarını keserek o formalara farklı bir dizayn vererek kızlara giydiren yokluk içerisinde takımını maçlara çıkaran Mustafa Önder hoca takımı ile sonuna kadar gurur duyduğunu dile getirdi.

Çok büyük sıkıntılar ile spor yapan öğrencileri bir araya getiren başarı için onları bütünleştiren Mustafa Önder bu başarının altında yokluk olmasına rağmen disiplinli çalışmanın yattığını dile getirdi.

Mustafa Önder yaptığı açıklamada;

” İnanın kız çocuklarımıza giydirecek forma bulamadık. Futbol takımımızın formalarının kollarını keserek çocuklarımıza giydirdik ve maçlara öyle çıkardık. Aldığımız başarılı sonuçlardan dolayı çocuklarımın alınlarından öpüyorum.

2017-2018 sezonunda Kilis’te yapılan Kulüpler arası Voleybol karşılaşması geçen hafta başlayıp 27.04.2018 tarihinde sona erdi. Yapılan karşılaşmalar sonucunda Kulübümüz Milli Eğitim Gençlik Spor Genç Kızlar ve Yıldız kızlarda il 3. sü Yıldız Erkeklerde Kilis 2.si oldu.

Sporcularımıza teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Kız ve Erkek çocuklarına tavsiyem şudur ;

Mutlaka Sosyal bir faaliyetlere katılmaları spor dallarından birini seçip sağlık için, Sosyal ve zihinsel gelişimleri için kötü alışkanlıklardan kendini koruması için yapmalarının istiyorum. Velilerden ricam spor yapan çocuklarınıza hoş görü ile davranınız. Planlı, süreli spor yapan çocukların dersten geri kalacağını zannetmeyin. Bu bir ihtiyaçtır. Onlarla gurur duymalıyız.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN